• רופא שיניים בפרדס חנה

  • מרפאת שיניים בפרדס חנה

  • רופא שיניים בפרדס חנה

אביזרים לשמירה על פה בריא

משחות השיניים:
המשחה מעניקה ריח וטעם ומכילה פלואוריד שמגן על ציפוי השן, מינון הפלואור משתנה בהתאם לגיל. רוב המשחות מכילות סודיום מונופלואורפוספט בשילוב עם סודיום פלואוריד אשר הוכחו כיעילים במניעת עששת. משחת שיניים המכילה מרכיבים פעילים ממקור טבעי היא משחת פרודונטקס המכילה תמצית צמחים ומינרלים ומומלצת מאד.

לילדים מומלץ להשתמש במשחות שאינן מכילות פלואור באחוזים גבוהים (בהשוואה למשחות של מבוגרים) על מנת למנוע הרעלת פלואור.

מברשת שיניים:
ישנם מס' גדלים- 30 לשיניים קטנות, 35 לשיניים בינוניות, 40 לשיניים גדולות, כמו כן ישנם 3 דרגות קושי, ראש המברשת צריך להיות באורך 2-3 שיניים, יש להחליף את המברשת בכל שלושה חודשים או כשהסיבים שחוקים.

מברשת חשמלית:
המברשות הטובות מבצעות תנועות בכמה מישורים ולא רק מסתובבות, איכות הצחצוח נקבעת ע"י איכות המכשיר, בכל מקרה המלצתנו לשלב צחצוח עם מברשת שיניים רגילה כהשלמה למברשת החשמלית.

מי פה:
השטיפות מכילות 0.05% סודיום פלואוריד והן הוכחו כיכולות למנוע עששת בנוסף לשמירה על ההיגיינה והרגשת הרעננות.

מנקה לשון:
שכבת החיידקים המצטברת על הלשון מאיצה את העששת, גורמת לריח רע ומשבשת את חוש הטעם, בעזרת מנקה לשון (אותו ניתן לרכוש בבית המרקחת) ניתן ורצוי לנקות את פני שטח הלשון בתנועות של גרוד עד לסילוק אותה שיכבת פלאק לבנה.

חוט דנטלי:
מברשת השיניים אינה מסוגלת להגיע לאזורים בין השיניים ולהוציא שאריות אוכל וחיידקים, לכן החוט הדנטלי הכרחי לאחר כל צחצוח ומומלץ בשילוב עם שטיפות פה.

טלפון המרפאה 04-6376999

טלפון: 04-6376999

שעות פתיחת מרפאת השיניים: א', ב', ה', 09:00-14:00 ג', ד', 09:00-14:00; 16:00-18:00

כל הזכויות שמורות © לרופא שיניים ד"ר בן שבת– רופא שיניים בפרדס חנה רחוב האורנים 28 | Wisy - קידום אתרים