• רופא שיניים בפרדס חנה

  • רופא שיניים בפרדס חנה

  • מרפאת שיניים בפרדס חנה

מערכות הגדלה ברפואת שיניים

סבא שלי נהג לומר שכדי להעריך מכונית וולוו אתה קודם כל צריך לנהוג בסוסיתא, האמת שגם אחרי נהיגה במכוניות סובארו, פיאט ומיצובישי אפשר ללמוד ולהעריך מכונית כמו וולוו. אולם גם בקרב הנהגים שביננו, "וולוו" או "מרצדס" לא מדבר אל כל אחד באותה שפה.

חלק גדול יגיד: מה זה משנה איזה אוטו אני נוהג? כל מכונית תגיע מבאר שבע לאילת, מצד שני יש כאלו שלא מוכנים להתפשר על האיכויות והדקויות שבנהיגה על רכב מותג ממשפחת וולוו,BMW, מרצדס וכו', ואולי הצדק איתם.

כאשר מדובר בפשרה על איכות הנהיגה וההנאה שממנה אפשר לעגל פינות, ולהתפשר על רכב בינוני "שיעשה את העבודה", אך כאשר מדובר בבריאות, רובם יבקשו לעצמם את הטוב ביותר שניתן במסגרת האפשרות והיכולת.

ברפואת שיניים כמו ברפואה כללית במהלך כ 100 השנים האחרונות בהם יוצר אפילו המטוס הראשון (קשה להאמין, שעד לפני 100 שנה לחצות ימים אפשר היה רק באמצעות אניות מגושמות), והנה פלאי הטכנולוגיה מביאים איתם ניסים ונפלאות והופכים את החיים ליפים וקלים יותר.

כך גם בתחום הרפואה מעבר לתגליות ולמחקרים פותחו מכשירים כך גם בתחום הרפואה מעבר לתגליות ולמחקרים פותחו מכשירים ואביזרים אשר משפרים פלאים את יכולות הריפוי, בחלקם הגדול, מכשירים, שהם חובה לפרוצדורות רפואיות כאלו ואחרות, שאי אפשר בלעדיהם.

כאשר סיימתי את לימודי רפואת השיניים לפני למעלה משני עשורים כבר יצא לי להסתכל בהערצה על חלק ממדריכי הרופאים שמשקפי הגדלה היו חלק בלתי נפרד מהחלוק הלבן שעליהם.
משקפי הגדלה סימלו עבורי מאז, שאיפה למצוינות, רצון לראות האת הפרטים הקטנים ויכולת להעניק רפואת שיניים טובה יותר, משתדלת יותר ואיכותית יותר. כמובן שאפשר לעשות רפואת שיניים גם בלי מערכת הגדלה, אך היום, יותר מתמיד, אני מבין שזוהי רפואת שיניים אחרת!!!

מערכות ההגדלה איתם עבדתי למעלה מ 20 שנותיי כרופא שיניים (ואשר הוחלפו מספר פעמים לדגמים משופרים יותר) הינם בעלי יכולות הגדלה של פי 3, ומאז כבר נתנו לי להבין שאי אפשר אחרת.
היום עם קבלת המערכת החדשה בעלת יכולת הגדלה פי 5.
שוב, אני מבין שאי אפשר אחרת ומקווה כל הזמן שאולי בעוד זמן קצר אגיע למסקנה חדשה שגם המערכת הזו עדיין איננה המילה אחרונה ושיש עדיין לאן לגדול ולשפר.

כחלק משאיפה מתמדת למצוינות ברפואת שיניים אנחנו נדרשים כל הזמן וכל פעם מחדש לדעת יותר, לקרוא מאמרים מכל קצוות תבל, להגיע לכנסים, להחליף דעות, להצטייד בחומרים חדשים יותר, לרכוש ציוד עזר חדיש למגוון טיפולים כמו: לטיפולי שורש, להשתלות, לשיקום וכו'.

בסופו של יום, הבעירה הפנימית הזו שעדיין קיימת גם אחרי הרבה שנים במקצוע עם חדוות היצירה והשמחה להגיע בכל בוקר מחדש למרפאה ולפגוש חברים שהם בעצם המטופלים שלנו, היא שנותנת לנו את הכוח לשפר ולהשתפר מכל כיוון אפשרי, כאשר התוצאות בשטח שוות יותר מכל כסף וחומר בעולם, והכוונה להצלחת הטיפול בטווח הארוך, תוך מתן איכות חיים למטופלינו.

בביקורות התקופתיות שהם חלק משגרת היום במרפאה אנחנו למדים כל פעם מחדש על צדקת הדרך, כי מצוינות זו לא סיסמא זה דרך חיים.

טלפון המרפאה 04-6376999

טלפון: 04-6376999

שעות פתיחת מרפאת השיניים: א', ב', ה', 09:00-14:00 ג', ד', 09:00-14:00; 16:00-18:00

כל הזכויות שמורות © לרופא שיניים ד"ר בן שבת– רופא שיניים בפרדס חנה רחוב האורנים 28 | Wisy - קידום אתרים