• רופא שיניים בפרדס חנה

  • רופא שיניים בפרדס חנה

  • מרפאת שיניים בפרדס חנה


אודות מרפאת השיניים שלנו

מרפאת השיניים של ד"ר בן שבת אינה "סתם עוד מרפאת שיניים", היא מיוחדת ביחסה האדיב והמקצועי לכל מטופל, בבדיקה הקפדנית והיסודית והתייחסות בכובד ראש לכל שאלה, הערה או בקשה של המטופל שלנו.

כולנו יודעים ומכירים איך בריאות השיניים משפיעה על איכות חיינו ואיך כאב שנגרם מחור קטן בשן או אפילו פגם אסתטי בחלל הפה, עלול להשבית את שמחתנו, מה גם שעבור חלק מהמטופלים טיפול שיניים נתפס בגדר סיוט. מרפאתם של טלי ויורם כאן כדי להוכיח לכם שטיפולי שיניים יכולים להיות נינוחים וללא כאבים.

מרפאת השיניים של ד"ר בן שבת מצוידת בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר בתחום, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול החדשני והטוב ביותר הקיים בתחום.

לרשות המרפאה עומדים גם רופאים מומחים כמו רופא מרדים, קרדיולוג ואונקולוג.

הצלחת הטיפול ושביעות רצון המטופל- למעשה זהו האתגר אליו אנו שואפים.

 

ד"ר יורם בן שבת – רופא שיניים עם למעלה מ-30 שנות ניסיון. מתוכם שימש ד"ר בן שבת, 5 שנים כמדריך במחלקה לשיקום הפה בפקולטה לרפואת שיניים בבית החולים הדסה עין כרם, מטעם האוניברסיטה העברית.
בנוסף, השתתף ד"ר בן שבת בעשרות סדנאות, קורסים והשתלמויות בישראל ובעולם, חבר העמותה הישראלית להשתלות IAOI, חבר ב"איגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסטאואינטגרציה" וכן חבר "ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל".

ד"ר יורם בן שבת מתמחה באסתטיקה של החיוך, בשיקום הפה, בטיפולי שורש, שתלים, שתלי דיסק ושיקום על גבי שתלים. מקצועי מאוד, אסתטיקן, פרפקציוניסט וקפדן ביותר, אמן ופסל בשעות הפנאי. (כדי לראות חלק מן העבודות של ד"ר בן שבת, לחצו כאן>>)

 

ד"ר טלי – לד"ר טלי ניסיון של למעלה מעשרים שנה ברפואת השיניים ומתמחה בטיפולי שיניים לילדים. עם השנים, פיתחה שיטות טיפוליות ייחודיות עם גישה המותאמת לילד בשילוב מקצועיות רבה וחדשנות, שיטת הטיפול תורמת להסיר כל חשש מצד הילד והופכת את טיפול השיניים לחוויה נעימה, כך שהילדים כבר מחכים לטיפול הבא… (-:

בנוסף, ד"ר טלי חברה באיגוד הישראלי לפדודונטיה (רפואת שיניים לילדים) וכן חברת ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל.

 

עוד בצוות שלנו – אחראית מרפאת השיניים שלנו וצוות הסייעות המקצועיות והמקסימות שלנו ישמחו לתת מענה לכל שאלה או בקשה.

יורם, טלי והצוות

ממליצים להתקשר לטלפון המרפאה 04-6376999 לצורך קביעת פגישה על מנת לבצע בדיקה יסודית.

*מומלץ להצטייד בצילומי רנטגן עדכניים

   

טלפון המרפאה 04-6376999

טלפון: 04-6376999

שעות פתיחת מרפאת השיניים: א', ב', ה', 09:00-14:00 ג', ד', 09:00-14:00; 16:00-18:00

כל הזכויות שמורות © לרופא שיניים ד"ר בן שבת– רופא שיניים בפרדס חנה רחוב האורנים 28 | Wisy - קידום אתרים